Seventh Generation | Naši vědci

Hidden H2

Sdílet

AddThis is disabled because of cookie consent

Seznamte se s našimi vědci

Jsou odhodláni objevovat chytrá řešení s využitím rostlinných ingrediencí. Pro domovy a rodiny, o které tím pečují a chrání je. Pro jejich děti i pro ty tvoje.

Kay G.

V okamžiku, kdy jsem se stala rodičem, jsem si slíbila, že pokud budu muset své dítě každé ráno opouštět a chodit do práce, bude to proto, abych vytvářela zdravější a bezpečnější svět. A co je důležitější, chtěla jsem další generaci své rodiny ukázat, že můžete být vědkyní, mít ráda své zaměstnání a práci, kterou děláte, a na konci dne být hrdá na život, který vedete.

Pracuji v Seventh Generation, protože žiji hodnotami společnosti a zároveň svou prací přispívám k tomu, že je společnost svým hodnotám věrná. Výzvy v mé práci mě ženou kupředu, podpora kolegů mě motivuje a láska k našim produktům mi pomáhá soustředit se na budoucnost a na příležitosti dělat z dobrého to nejlepší.

SENIOR ANALYTIČKA PRODUKTŮ

M.S. fyzikální chemie, B.S. biochemie

Shannon L.

Jako rozenou vědkyni mě vždy zajímá, jak věci fungují a jak lidé ovlivňují svět okolo sebe. Více než 15 let se věnuji výzkumu a z toho 11 let jsem pracující matkou. Nadšení pro děti a zdraví lidí, které zde vidím, v kombinaci s úžasnou kreativitou našich chemiků ve společnosti Seventh Generation, je inspirující a nemá v našem odvětví obdoby. Mám štěstí, že mohu být malou součástí práce, kterou děláme.

Jako máma si cením času stráveného se svými dětmi a naštěstí vím, že čas, který s nimi netrávím, není ztracený, protože během něho pracuji na tom, abychom zanechali tento svět o trošku lepší, než jaký jsme ho našli. Být obklopena lidmi a kulturou tady v Seventh Generation mi přináší obrovské uspokojení.

VĚDKYNĚ, VĚDA O SPOTŘEBITELÍCH

BSc. – botanika

Jean H.

Mám pocit, že práce v Seventh Generation je jako vyhrát jackpot. Pracuji pro společnost, která je nejen v souladu s mými osobními hodnotami, ale dovoluje mi myslet kreativně, abych vymýšlel řešení pro potřeby spotřebitelů. S každým produktem, který uvádíme na trh, věnujeme zvláštní péči zvážení všech aspektů – původu ingrediencí, obalovým materiálům, životnosti a efektivitě.

Když na konci dne odcházím z kanceláře domů ke svým dvěma klukům, vím, že dělám dobrou práci – pro sebe, pro ně, pro úzkou i širokou komunitu a pro životní prostředí.

OBALOVÝ TECHNIK

BSc. – multimediální design

Jerica Y.

Jako dítě jsem si ráda hrála s krabicemi a i jako dospělá si ráda hraji s krabicemi, což se hodí, když je člověk obalový technik. Není tak časté, že najdete práci, kde lidem nevadí, že máte na stole pevnost z krabic. (No, možná jim to vadí, ale tolerují to.) Když jsem se stala součástí této komunity a ponořila se do své role obalového technika, určitě mě to změnilo.

Kdybyste mi před pár lety řekli, že se budu v práci hrabat v odpadcích a bude mě to bavit, nikdy bych vám nevěřila. Myslím si, že na mojí práci je fantastické, že za každým z našich obalů je úžasný příběh a já jsem součástí toho, jak tento příběh začíná.

OBALOVÝ TECHNIK

BSc. – obaly

Jen M.

Když jsem vyrůstala a táta začal pracovat jako profesor chemie, s bratrem jsme si v přízemí udělali chemickou laboratoř. Hraní si na šílené vědce v nás obou zanechalo celoživotní vášeň pro tento obor. Později na škole jsem začala cestovat a zamilovala se do hor a přírody. Túry po západě a dvě léta na stezkách ve mně vzbudily vášeň pro péči o životní prostředí.

Tady v Seventh Generation jsem našla dokonalou kombinaci těchto dvou zájmů v jedné kariéře. Svou znalost chemie mohu využívat k vytváření produktů, u kterých jde o mnohem víc než jen o zisk. Vím, že každý nový produkt, který vytvoříme, chrání mé zdraví i zdraví celé planety.

VÝZKUMNÁ ASISTENTKA V OBORU CHEMIE

BA – ekologie