Seventh Generation | Naše Ekologické balení

Odpovědnost za produkty

a ekologické obaly

Naše udržitelné obaly nejenže obsahují dobré věci – jsou samy dobré.

Obal je pro nás víc než jen nádoba. Jsme jedničkou v oboru v používání 100% recyklovaného plastu (od koncového spotřebitele) a naše udržitelné obaly jsou ztělesněním našeho poslání podporovat zdraví dnes i pro dalších sedm generací.

Pokud jde o obalový materiál, věříme v dodržování zásad opětovného používání a recyklace. Při každém rozhodnutí o obalech bereme v úvahu dopad na zdraví a bezpečnost lidí i udržitelnost planety, abychom vytvářeli ty nejekologičtější možné obaly.

Kdykoli je to možné, balíme produkty do plastů recyklovaných od koncového spotřebitele. Vytváření méně odpadů je koneckonců nejen výdělečné, ale i rozumné.

K návrhů obalů používáme recyklované materiály a snažíme se, aby většina z nich byla opět recyklovatelná.

Plastům, které používáme v obalech, se snažíme dát nový život mimo naše produkty – proto usilujeme o výrobu recyklovatelných obalů.

Recyklace by měla být snadná. Na všechny své recyklovatelné obaly dáváme štítky s informacemi o způsobu recyklace – a tak to bude i nadále.

Máte právo vědět, co je v produktech, které kupujete a přinášíte si domů. Proto ingredience tiskneme na etiketu – přesně tam, kde mají být.

Naše obaly

Procenta představují množství PCR (Post Consumer Resin, recyklátu od koncového spotřebitele) používaného v našich obalech (bez případných barviv).

Prací gel Fresh Orange & Blossom Scent

Prací gel Fresh Orange & Blossom Scent

Read more »
Univerzální sprej Free & Clear

Univerzální sprej Free & Clear

Read more »
Přípravek na mytí nádobí Lavender Flower & Mint Scent

Přípravek na mytí nádobí Lavender Flower & Mint Scent

Read more »

CERTIFIKACE OD TŘETÍCH STRAN

Akce a pokrok

0 product(s)

Zveřejnění přísad

Read more »