Věda o produktech:

produkty šetrné k životnímu prostředí

Hidden H2

Sdílet

AddThis is disabled because of cookie consent

Za 25 let jsme se toho spoustu naučili a k našim nejlepším učitelům patřily rostliny.

Víme, že rostlinné – zelené – produkty mohou poskytnout efektivitu, kterou hledáš, a že produkty vyrobené z obnovitelných rostlinných ingrediencí jsou udržitelnější variantou než ingredience vyrobené z ropy. Inspirovali jsme se přírodnímí metodami čištění, abychom mohli vytvářet ty nejekologičtější produkty a předcházet poškozování naší planety. Naše odhodlání zveřejňovat ingredience znamená, že přesně vidíš, co dostáváš, když si naše produkty neseš domů!

Slovníček pojmů

Naše zelené produkty vyrábíme na základě principu předběžné opatrnosti: pokud je u nějaké ingredience podezření na riziko poškození lidí nebo planety, hledáme lepší alternativu. Zveřejňování ingrediencí dodržujeme u všech našich výrobků, takže se můžeš přesvědčit sám/sama.

Naše prací gely využívají sílu obnovitelných rostlinných ingrediencí k hloubkovému čištění, ze kterého můžeš mít skvělý pocit.

Zaměření se na udržitelné složení produktů je více než inovativní. Je to globální hnutí usilující o vyrábění produktů pomocí méně nebezpečných materiálů – jednoduše za použití menšího množství materiálů – a přiblížení se přírodním čisticím řešením.

Naše produkty testujeme, abychom se ujistili, že splňují naše i tvoje standardy. Díky tomu si můžeš být jistý/jistá, že až si produkty přineseš domů, budou fungovat.

CERTIFIKACE OD TŘETÍCH STRAN

Akce a pokrok

0 product(s)

Zveřejnění přísad

Read more »