Seventh Generation | Kampaně za čistou energii

Změna klimatu

Společnou prací můžeme inspirovat spotřebitelskou revoluci, která bude pečovat o zdraví dalších sedmi generací.

Sdílet

AddThis is disabled because of cookie consent

Nemusíme čekat. Řešení pro obnovitelnou energii jsou již dostupná a dosažitelná.

Všichni si zasloužíme čistý vzduch a zdravý život. Přechod na 100% obnovitelnou energii pomůže omezit některé negativní dopady na zdraví způsobené změnou klimatu a spalováním fosilních paliv. Ve Spojených státech se spojují inspirativní skupiny a jednotlivci a požadují čistou energii a 100% obnovitelná města v kampani Sierra Club Ready for 100. Ve společnosti Seventh Generation jsme hrdí na to, že propůjčujeme svůj hlas volání po 100% čisté energii a zdravější planetě ve prospěch všech.

Epizoda 5: Lisa Hoyos

Boj za zdraví našich dětí je něco, co sjednocuje všechny rodiče. Lisa Hoyos, matka dvou chlapců, je ředitelkou hnutí Climate Parents v organizaci Sierra Club a dělá vše, co je v její moci, aby bojovala za lepší budoucnost pro své syny. Cílem Climate Parents je chránit naše děti a jejich budoucnost před účinky změny klimatu propagování řešení pro 100% obnovitelnou energii. Připojte se k Lise v boji za budoucnost s čistou energií pro všechny. Řekněte svému městu, aby bylo #Readyfor100 ještě dnes.

Epizoda 4: iMatter Youth bojují za obnovitelná města

Mladí lidé chápou, že změna klimatu a používání fosilních paliv má dopad na naše zdraví. Organizace iMatter Youth se spojila s týmem Ready for 100 z organizace Sierra Club v boji za řešení, jako jsou závazky měst k využívání 100% obnovitelné energie pro všechny. iMatter Youth a více než 85 měst po celých Spojených státech podporuje budoucnost s čistou energií.

Epizoda 1: Reverend Burton

Jako společnost, které záleží na zdraví příštích sedmi generací a i těch dalších, jsme hrdí, že podporujeme kampaň Ready for 100 organizace Sierra Club, která žádá města, aby se zavázala k využívání 100% obnovitelné energie pro všechny. Přidejte se reverendovi Burtonovi, jeho městu St. Louis v Missouri, a k více než 70 městům po celé zemi v podpoře budoucnosti s čistou energií.

Klimatické změny mají reálné dopady na zdraví

Proto se města napříč zemí postavila za zdraví svých dětí - a zdraví planety - tím, že přechází ke 100% čisté a obnovitelné energii. Tato změna může prospět nejen našemu zdraví dnes, ale i dalším sedmi generacím.

Sierra Club Logo

Sierra Club jde již více než 100 let v čele ekologického aktivismu. Jejich kampaň Ready for 100 nyní inspiruje města po celé zemi, aby přijala řešení pro čistou, obnovitelnou energii.

Read more »
The Solutions Project Logo

The Solutions Project chce urychlit přechod na 100% čistou energii tak, aby se obnovitelná energie stala pro každého realitou, pomocí kreativního vyprávění příběhů a vytváření aliancí mezi největšími kapacitami ve vědě, obchodě a technologiích.

Read more »
sierra club ready for 100 logo

Kampaň 1000 Cities/1000 Lives (1000 měst / 1000 životů) se zaměřuje na zdraví ve městech a ukazuje lídry, kteří mají pozitivní vliv na zdraví v našich městech.

Read more »
350.org logo

350.org chce omezit moc, kterou mají společnosti dodávající fosilní paliva nad světem obchodu a naším životním prostředím, a dát tuto moc do rukou nadšených lidí, kteří budou bojovat za řešení pro 100% čistou energii ve prospěch všech.

Read more »

Akce a pokrok

0 product(s)

Žádné příbehy nejsou dostupné